Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.

Presun ucinnej latky na potrebne miesto v organizme v dostatocnom mnozstve nemusi byt vzdy uspesne.

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Pomocná látka alebo terapia!

Alkalizujúci infúzny roztok - uhličitanu sodného (NaCO3)

Niekoľko lekárskych skupín skúmalo možnosti ako zefektívniť pôsobenie vitamínu B17, hľadajúc dôvody, prečo v niektorých prípadoch bol vitamín B17 účinný len čiastočne. Pozastavil síce bujnenie ale nebol schopný nádor zlikvidovať (! Samozrejme, že v týchto prípadoch, chemoterapia nefunguje vôbec). Všetky výskumy a testovania mali jeden dôležitý výsledok: Ak sú v okolí nádorových buniek slabé alebo nepriechodné cievy a žily, účinná látka nemôže byť v dostatočnom množstve doručená na potrebné miesto a preto sa nepodarí nádor zničiť.

Na riešenie tohto problému sa môže použiť infúzny roztok uhličitanu sodného (NaCO3). Tento roztok rozšíri kapiláry v okolí nádoru a nádor sa ľahšie dostane účinná látka. Účinkom uhličitanu sodného sa výrazne zvyšuje účinnosť vitamínu B17.

 

Dávkovanie:

V počiatočnom štádiu, v infúznej fľaši sa zriedi s polovičný objem (50 ml), minimálne s rovnakým alebo dvojnásobným objemom (50 -100 ml) základného fyziologického infúzneho roztoku. Následne sa tento objem po kvapkách aplikuje pacientovi intravenózne (infúzia) bezprostredne pred injekciami B17 alebo C vitamín v injekčnej forme (Cevitol). Takže zakaždým, sa ako prvý podáva samostatný infúzny roztok NaCO3. Nesmie sa miešať s B17-a C vitamínom ! Potom a aplikuje B17 s C vitamínom (môžu sa miešať).
V závažných prípadoch, sa na celú ampulku (100 ml), doplní minimálne dvojnásobné množstvo (200 ml) fyziologického infúzneho roztoku a potom po kvapkách aplikuje pacientovi intravenózne (infúzia) bezprostredne pred injekciami B17 alebo C vitamín v injekčnej forme (Cevitol). Pri týchto dávkach je potrebný lekársky dohľad!
Vlastná liečebná kúra použiť iba v prípade že pacient trpí chorobou, pri ktorej je nutná zvýšená kapilárna priepustnosť ciev, pre silnejší, lepší a efektívnejší tok aktívny látok alebo je nutná silná alkalizácia.

Poznámka:

Vo väčšine prípadov keď sú cievy zanesené usadeninami a preto sa znižuje ich priepustnosť veľmi účinný môže byť aj prípravok Vasculazit od BeWell Group, ktorý dokáže veľmi efektívne a šetrne tieto usadeniny odstraňovať. Nie je zanedbateľný ani fakt že je to bioprodukt a ďalej chemicky nezaťažuje organizmus, pričom má aj silný protinádorový účinok vďaka obsahu kyseliny linolovej a linolénovej. Vďaka obsahu cholínu ochraňuje aj pečeň a pomáha v jej regenerácii.