Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.

Salvestrol je prírodná ochranná látka, ktorá sa nachádza v ovocí a zelenine.

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Salvestrol - Prírodná ochranná látka

Rakovinové bunky obsahujú jedinečný biomarkerový enzým “CYP1B1″. Enzýmy sú bielkoviny, ktoré katalyzujú chemické reakcie. “CYP1B1″ mení chemickú štruktúru látky zvanej “salvestrol”, ktorá sa nachádza v mnohých druhoch ovocia a zeleniny. Chemická reakcia prevedie “salvestrol” do komponentu, ktorý rakovinové bunky zabijú bez poškodenia tých zdravých.

“CYP1B1″ je teda enzým, ktorý je produkovaný iba v rakovinových bunkách a reaguje sa “salvestrolem”, ktorý je prítomný v ovocí a zelenine, a tvorí tak látku, ktorá pôsobí iba na rakovinové bunky “.

Toto je veľmi dôležité zistenie, ktoré zároveň objasňuje, prečo je tak dôležité pre osoby postihnuté rakovinovým ochorením piť čistú šťavu z ovocia a zeleniny!

Zároveň je dôležité vedieť, že “salvestrol” vzniká v rastlinách, ktoré sú samé napadnuté plesňovým ochorením. Salvestrol je v podstate produktom imunitného systému týchto rastlín.

Salvestrol je prírodná ochranná látka, ktorá sa nachádza v ovocí a zelenine. Je veľmi úspešná v boji proti plesňovým parazitom. Je zistené, že čím viac je plesňových ochorení v organizme rozšírených, tým masívnejšie salvestrol proti danému škodcovi pôsobí. Veľmi veľké množstvo tejto látky obsahujú tieto plody týchto rastlín: jahody, čučoriedky, maliny, hrozno, čierne ríbezle, červené ríbezle, černice, brusnice, jablká, broskyne, marhule a ďalej brokolica, kapusta, artičok, červená a žltá paprika, avokádo, špargľa a baklažán.

Ale presne toto nadnárodné poľnohospodárske a farmaceutické korporácie riadené globálnym vládnucim systémom veľmi dobre vedia. A preto neváhajú investovať obrovské peniaze do nasledovných aktivít:

a) Vyvíjajú a produkujú chemické fungicídy, ktoré zabíjajú plesne a huby, a zabraňujú tak vzniku prirodzenej ochrany (salvestrolu) v rastlinách v reakcii na plesňovú infekciu. Salvestrol obsahujú iba plody, ktoré neboli ošetrené chemickými fungicídmi!!! Zabudnite teda na nákup ovocia a zeleniny v klasických obchodnom reťazcoch, kde je ovocie a zelenina pod režimom kontroly.
b) Prakticky všetky fungicídy blokujú produkciu “CYP1B1″. Preto, ak budete jesť chemicky spracované ovocie a zeleninu, tak bez potrebných pozitívnych účinkov

A ešte jedna dôležitá informácia na záver:

Pri liečbe vitamínom B17 sa salvestroly neodporúčajú !

Huby a parazitické plesne sa začínajú množiť v tele, keď sa človek nachádza v tzv dlhodobom oxidatívnom strese. Strážte si, prosím, svoju acidobázickú rovnováhu v tele!

Zdroj: http://panobcan.sk/david-icke-rakovina-je-huba-a-je-liecitelna/

Všetky materiály publikované na tomto portáli majú informatívny charakter a prevádzkovateľ neručí za žiadne škody vzniknuté zlým výkladom týchto informácii.